Miloan Polska opinie i opis produktu

Koszty pożyczki w Miloan Polska

Max Kwota Pierwsza:3000 zł
Max Kwota Kolejna:5000 zł
Czas:od 65 do 65
RRSO0 %
Dane firmy: Miloan Polska
Miloan Polska Sp. z o.o.
Kapital: 8 192 600,00 zł
KRS: 0000613477
NIP: 5223060869
REGON: 364236137
Adres:
ul.Domaniewska, 45, ,
02-672, Warszawa, Polska,
Obsluga Klienta:
Godziny pracy:
PN-PT: 8:00 - 19:00
Windykacja:
Godziny pracy:
PN-PT: 8:00 - 19:00

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W Miloan Polska

Należy wejść na stronę internetową miloan.pl i wypełnić krótki wniosek. Po złożeniu wniosku firma wysyła odpowiedź drogą sms-ową oraz mail-ową w ciągu 15 minut. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, pożyczka zostanie wysłana w ciągu ko-lejnych 15 minut.

OPIS PRODUKTU Miloan Polska

Co to jest za firma:

Miloan to stosunkowo nowa firma, udzielająca pożyczek krótkoterminowych na rynku międzynarodowym. Miloan oferuje ciekawe rozwiązanie, kiedy zależy Ci na błyskawicz-nym uzyskaniu pożyczki. Jako nowy klient, możesz się starać maksymalnie o 3 000 zł. Każda kolejna pożyczka w Miloan to możliwość zaciągnięcia wyższej sumy. Pożyczkę można zaciągnąć na maksymalnie 30 dni z możliwością refinansowania, tj. przedłużenia terminu jej spłaty o dodatkowy miesiąc.

Warunki uzyskania pożyczki

Aby ubiegać się o pożyczkę w Miloan należy mieszkać i posiadać udokumentowany przychód na terenie Polski, posiadać obywatelstwo polskie, mieć ukończone 22 lata i maksymalnie 75 lat oraz posiadać aktualny imienny rachunek bankowy oraz numer tele-fonu, firma sprawdza również bazy: BIK, ERIF, KRD i BIGInfomonitor.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy

Miloan weryfikuje wnioskujących w bazach dłużników. Sprawdza: Biuro Informacji Kre-dytowej S.A. (BIK) , Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG), Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) oraz ERIF.

Jak szybko można otrzymać przelew

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji w sprawie wniosku, pożyczkę można otrzymać w cią-gu 15 minut – firma korzysta z przelewów przez Blue Media. Jeżeli taki przelew jest niemożliwy, Miloan wykona przelew typu Elixir, którego czas księgowania wynosi do jednego dnia roboczego.

Co, jeśli nie spłacimy na czas?

W przypadku, kiedy klient nie jest w stanie spłacić pożyczki na czas, należy skontakto-wać się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 533 100 533. Konsultanci przedstawią możliwe .

WADY I ZALETY OFERTY Miloan Polska

Zalety:

• Trzy metody weryfikacji do wyboru
• Szybki przelew na konto
• Wniosek dostępny przez całą dobę, każdego dnia
• Możliwość refinansowania pożyczki

Wady:

• Wysoka dolna granica wieku
• Konto tylko w banku Millenium
• Brak możliwości dobrania dodatkowych środków przed uregulowaniem poprzedniego zo-bowiązania

Inne oferty