Smartney opinie i opis produktu

Koszty pożyczki w Smartney

Max Kwota Pierwsza:60000 zł
Max Kwota Kolejna:60000 zł
Czas:od 24 do 65
RRSO15.39 %
Dane firmy: Smartney
Smartney Sp. z o.o. (Grupa Oney Bank)
Kapital: 25 000 000 zł
KRS: 0000747738
NIP: 5272859012
REGON: 380793670
Adres:
Krakowiaków, 46, ,
02-255, Warszawa, Polska,
Obsluga Klienta:
Godziny pracy:
Pon. - Pt.: 8.00 – 21.00, Sb. - Niedz.: 9.00 – 16.00
Telefon: 22 528 88 88
Windykacja:
Godziny pracy:
Pon. - Pt.: 8.00 – 21.00, Sb. - Niedz.: 9.00 – 16.00
Telefon: 22 528 88 88

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W Smartney

Proces wnioskowania o pożyczkę w Smartney:

• Po pierwsze należy wejść na stronę internetową firmy pożyczkowej Smartney i za pomocą specjalnych suwaków wybrać kwotę chwilówki i okres jej spłaty.
• W sytuacji, gdy jesteś nowy klientem trzeba wypełnić krótki formularz rejestracyjny podając podstawowe dane osobowe.
• Gdy pożyczkodawca w pozytywny sposób rozpatrzy nasz wniosek pożyczkowy i zweryfikuje, wtedy pieniądze zostaną przelane na nasze konto bankowe nawet w 15 minut, korzystają z usług Dotpay

OPIS PRODUKTU Smartney

Co to jest za firma:

Smartney jest innowacyjną firmą pożyczkową. Chcą połączyć tradycyjną bankowość z uproszczonym systemem ubiegania się o pożyczkę. To właśnie dlatego stworzyli produkt, który zawiera w sobie cechy kredytu bankowego zapewniając jednocześnie minimum formalności podczas uzyskania pożyczki. Proces wymaga minimalnego zaangażowania ze strony klienta, jest transparentny i oparty na najnowszych technologiach. Oferują pożyczki na wysokie kwoty (do 60 tys. zł) z terminem spłaty do 5 lat, na niespotykanie w tej kategorii, korzystnych warunkach cenowych. Są częścią Grupy Oney Bank.

Są Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. W swoich działaniach stosują Zasady Dobrych Praktyk, będące spisem wytycznych etycznego postępowania, przyjętym do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym będące Członkami ZPF.

Warunki uzyskania pożyczki:

Oferta Smartney skierowana jest dla osób w wieku 23-70 lat, które posiadają rachunek bankowy. Pożyczka jest na dowód osobisty.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy:

Smartney przygotował szereg rozwiązań analitycznych opartych na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej na podstawie m.in. informacji udostępnianych z baz danych, z których także korzystają banki oraz firmy pożyczkowe.

Tradycyjne dokumenty dochodowe zastąpił proces zautomatyzowanej weryfikacji na podstawie rachunku bankowego, z czego można skorzystać przy wnioskowaniu o pożyczkę. Dzięki tym rozwiązaniom firma ma ambicje skrócić czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania nawet do jednej minuty.

Warto podkreślić, ze decyzja podejmowana jest w oparciu o dane i chcą mieć pewność, że dostarczą one wartościowych informacji, które mogą wspomóc w wyborze najlepszych decyzji na korzyść. Ich proces jest w pełni bezpieczny, dbają o ochronę danych osobowych.

Jak szybko można otrzymać przelew:

Aby pieniądze pojawiły się na koncie jeszcze szybciej, w Smartney korzysta z usługi „Szybkie przelewy” DotPay. Lista obsługiwanych banków dostępna jest na ich stronie.

Co, jeśli nie spłacimy na czas?

W Smartney istnieje opcja zawieszenia wykonania umowy pożyczki. W ramach tej usługi można zawiesić spłatę łącznie nawet do 3 rat kapitałowo – odsetkowych, co oznacza, że jednorazowo można złożyć wniosek o zawieszenie do 3 rat.
Jeśli już zawieszaliśmy spłatę rat pożyczki, nie można złożyć wniosku ponownie.

Klienci kwalifikujący się do objęcia wsparciem:
-utrata pracy lub inne główne źródło dochodu po 13.03.2020 r.
-umowa kredytowa zawarta została przed 13.03.2020, a zakończenie okresu kredytowania przypada nie wcześniej niż 14.09.2020 r.
Należy wypełnić wniosek i wysłać go na [email protected] lub osobiście w siedzibie firmy ul. Krakowiaków 46 02-255 Warszawa.

WADY I ZALETY OFERTY Smartney

Zalety:

• Szybkie rozpatrzenie wniosku pożyczkowego
• indywidualnie dopasowane oferty pożyczkowej
• korzystne cenowo pożyczki na duże kwoty (do 60 tys. zł)
• Pożyczka wypłacana jest szybko, bez formalności, wprost ze swojego smartfona

Wady:

• Brak darmowej pierwszej pożyczki
• Sprawdzanie klienta we wszystkich bazach dłużników – firma bardzo poważnie podchodzi do weryfikacji swoich klientów, korzystając z wielu baz dłużników (BIK, BIG, ERIF, KRD), co naturalnie dyskwalifikuje osoby z kłopotliwą historią kredytową

Inne oferty