Szybka Gotówka opinie i opis produktu

Koszty pożyczki w Szybka Gotówka

Max Kwota Pierwsza:5000 zł
Max Kwota Kolejna:15000 zł
Czas:od 7 do 65
RRSO145 %
Dane firmy: Szybka Gotówka
Szybka Gotówka sp. z o.o.
Kapital: 250 000,00 zł
KRS: 0000461830
NIP: 5252554232
REGON: 146670865
Adres:
ul. Żurawia, 32/34, ,
00-515, Warszawa, Polska,
Obsluga Klienta:
Godziny pracy:
PN-PT: 8:00 - 18:00; SB: 9:00 - 13:00
Windykacja:
Godziny pracy:
PN-PT: 8:00 - 18:00; SB: 9:00 - 13:00

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W Szybka Gotówka

Pożyczki bez weryfikacji powstały dla klientów, którym zależy na szybkim otrzymaniu pieniędzy. Duża ilość formalności, konieczność przedstawiania różnych wniosków i zaświadczeń oraz długa i wnikliwa weryfikacja znacznie opóźniają ten proces. Szybka Gotówka doskonale rozumie swoich klientów, dlatego proponuje im ekspresową pożyczkę bez weryfikacji. W ten sposób można otrzymać nawet 15000 zł na 65 dni. Wniosek składa się przez Internet, a jego analiza nie trwa dłużej niż 15 minut!

OPIS PRODUKTU Szybka Gotówka

Co to jest za firma:

Szybka Gotówka to nowoczesna platforma pożyczkowa, która oferuje niezwykle atrakcyjne kwoty pożyczek i korzystne okresy pożyczkowania. Szybka Gotóka jest pozabankową firmą pożyczkową, która nastawiona jest na błyskawiczne realizowanie usług pożyczkowych za pomocą najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu pożyczki chwilówki trafiają na konto klientów nawet w ciągu 15 minut! Oferuje bezpieczne i wygodne pożyczki online, które są szybkim i prostym sposobem na pozyskanie dodatkowej gotówki!

Warunki uzyskania pożyczki:

Firma nie robi problemów przy wnioskowaniu o pożyczkę. Wystarczy mieć ukończone 18 lat (górny limitu wieku nie jest określony). Należy posiadać ważny dowód osobisty oraz mieć konto w jednym z polskich banków. Potrzebny będzie też telefon kontaktowy i adres e-mail. Oprócz tego Szybka Gotówka podkreśla, że nie należy mieć zaległości w spłacie poprzednich kredytów i pożyczek.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy:

Składając wniosek o pożyczkę w Szybkiej Gotówce, trzeba wyrazić zgodę na sprawdzanie danych w BIK (Biurze Informacji Kredytowej). Podczas składania wniosku konieczne jest też wyrażenie zgody na sprawdzenie rejestrów KRD. Na stronie internetowej pożyczkodawcy ani w regulaminie nie ma informacji o sprawdzaniu wnioskodawców w bazach BIG i ERiF. Prawdopodobnie jednak te bazy są sprawdzane, podobnie jak w większości firm pożyczkowych.

Jak szybko można otrzymać przelew:

Szybka Gotówka udziela pożyczek w 15 minut klientom, którzy posiadają konto bankowe w następujących instytucjach finansowych: PKO Bank Polski, Inteligo, Pekao SA, mBank, BRE Bank, MultiBank, Santander Bank Polska, BZWBK, Kredyt Bank, ING Bank Śląski, Alior Bank, T-mobile, Bank BPH, Millennium Bank, oraz Getin Bank.

Co, jeśli nie spłacimy na czas?

W sytuacji, jeśli nie dostałeś zgody na refinansowanie pożyczki, lub zwyczajnie brakuje Ci gotówki na przedłużenie, pożyczkodawca będzie naliczał dodatkowe opłaty.

WADY I ZALETY OFERTY Szybka Gotówka

Zalety:

• Stosunkowo długi okres kredytowania – do 65 dni
• Pożyczki już od 18 lat
• Szybka decyzja o przyznaniu środków - nawet do 1 minuty
• Atrakcyjne i liczne promocje dla stałych klientów

Wady:

• Brak opcji zaciągnięcia kolejnej pożyczki przed spłatą bieżącego zobowiązania
• Konieczność posiadania stałego dochodu

Inne oferty