TAKTO Finanse opinie i opis produktu

Koszty pożyczki w TAKTO Finanse

Max Kwota Pierwsza:10000 zł
Max Kwota Kolejna:10000 zł
Czas:od 40 do 40
RRSO74 %
Dane firmy: TAKTO Finanse
TAKTO Finanse Sp. z o.o.
Kapital: 1 100 000,00 zł
KRS: 0000595762
NIP: 8951852770
REGON: 020114060
Adres:
ul. Szczytnicka , 11, ,
50-382, Wrocław, Polska,
Obsluga Klienta:
Godziny pracy:
PN-PT: 8:00 - 17:00
Telefon: 801 006 206
Windykacja:
Godziny pracy:
PN-PT: 8:00 - 19:00
Telefon: 71 358 16 18

JAK WZIĄĆ POŻYCZKĘ W TAKTO Finanse

TAKTO Finanse Posiada dwa kanały sprzedaży:

• własny – do Państwa dyspozycji pozostaje ponad 20-stu wysoko wyspecjalizowanych doradców, dzięki którym załatwicie formalności „z kanapy” – nie wychodząc z domu. W tym celu wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić pod numer 801 006 206 lub 22 456 3000.
• zewnętrzny – TAKTO Finanse pracuje z 10-cioma dużymi pośrednikami, w których imieniu umowy sporządza dla niego ponad 500 agencji.

OPIS PRODUKTU TAKTO Finanse

Co to jest za firma:

TAKTO Finanse jest firmą działającą w segmencie pożyczek pozabankowych. Jej celem od początku działalności było stworzenie produktu łączącego najlepsze cechy pożyczek oferowanych przez inne podmioty, czyli wysoka kwota i długi okres spłat oraz elastyczna ocena zdolności kredytowej Klientów.

Warunki uzyskania pożyczki:

Wnioskując o pożyczkę w tej firmie wystarczy posiadać tylko dowód, telefon i ewentualnie konto bankowe w celu autoryzacji danych osobowych, jednak nie jest to warunek konieczny do otrzymania pożyczki. Zależnie od wybranej metody podpisania umowy oraz podanych danych o źródle dochodu, pożyczkodawca może wymagać dodatkowych dokumentów.
Firma TAKTO Finanse nie wymaga wykazania konkretnego źródła dochodów i akceptuje wiele różnych, w tym zasiłki socjalne i alimenty. Przykładowo, gdy posiadasz dochód z umowy zlecenie, wymagany może być jeden z dokumentów:

• bankowe potwierdzenie wpływu wynagrodzenia za ostatni miesiąc,
• druk RMUA za ostatni miesiąc,
• zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach,
• umowa cywilnoprawna.

Proces weryfikacji pożyczkobiorcy:

Składając wniosek o pożyczkę wymagane jest udzielenie zgody na weryfikację w bazach: BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG. Sprawdzenie tych baz jest kwestią zabezpieczenia przed zaciągnięciem kolejnego długu w trudnej sytuacji. Niekorzystny wynik BIK nie jest jednoznaczny z odrzuceniem wniosku pożyczkowego.

Jak szybko można otrzymać przelew:

Jeśli zdecydujesz się na zawarcie umowy przez rozmowę telefoniczną i weryfikację konta bankowego groszowym przelewem, gotówka może znaleźć się na Twoim koncie nawet w 15 minut od rozpatrzenia decyzji kredytowej. Samo rozpatrzenie wniosku i wydanie decyzji o przyznaniu pożyczki może potrwać około godziny, lecz nie dłużej. Przelew środków na konto odbywa się z wykorzystaniem metody natychmiastowych przelewów BlueMedia.
Szybką pożyczkę uzyskiwaną przez rozmowę z konsultantem biura obsługi klienta, można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00. Dla osób spłacających pożyczkę ratalną w TAKTO Finanse biuro posiada oddzielny numer kontaktowy, działający w godzinach 8:00-19:00.

Co, jeśli nie spłacimy na czas?

Skontaktuj się jak najszybciej z firmą pożyczkową, poinformuj o problemie i dowiedz się, jakie masz możliwości. Być może będziesz mógł odroczyć jedną lub kilka rat lub wydłużyć okres kredytowania, co zmniejszy wysokość miesięcznej raty.

WADY I ZALETY OFERTY TAKTO Finanse

Zalety:

• Długi okres kredytowania
• Możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania
• Szybki przelew na konto klienta
• Możliwość posiadania dwóch pożyczek jednocześnie
• Wysoka kwota pożyczki do 10 000 zł
• Pieniądze na koncie w 15 minut

Wady:

• Weryfikacja w bazach dłużników
• Brak możliwości decyzji o ilości rat pożyczki

Inne oferty